Test pneumatík

Pneumatika Pirelli Cinturato All Season SF3 zvíťazil v porovnávacích testoch

Pneumatika Pirelli Cinturato All Season SF3 zvíťazil v porovnávacích testoch Najnovšia celoročná pneumatika značky Pirelli bola vyhlásená za najlepšiu celoročnú pneumatiku dvoma významnými magazínmi, nemeckým Auto Bild Sportscars a talianskym alVolante, ktoré porovnávali najvýznamnejšie celoročné produkty na trhu. Pneumatika Pirelli sa osvedčila ako najbezpečnejšia pneumatika na suchej aj mokrej vozovke a získala mimoriadne pozitívne hodnotenia pri jazde na snehu.

AUTO BILD test zimných pneumatík-2023

Ktorá zimná pneumatika sa odporúča najviac? Ktoré zimné pneumatiky vás skutočne zabezpečia? Uvádzame výsledky testu zimných pneumatík časopisu AUTO BILD pre desať rôznych rozmerov a viac ako 200 modelov pneumatík! Ukončil sa test veľkej zimnej pneumatiky 2023 s rozmerom 225/45 R 18, na ktorom sa zúčastnilo spolu 54 kandidátov, a výsledky boli zverejnené. Odpoveď nájdete na otázku: Ktorá výrobca vyrobí najlepšiu zimnú pneumatiku v roku 2023? Z celkového počtu 20 finalistov získali iba tri typy pneumatík prestížne hodnotenie „príkladný“ podľa testu, zatiaľ čo ďalších päť kandidátov získalo hodnotenie „dobrý“. Víťazom testov bola pneumatika Michelin Pilot Alpin 5, ktorá si viedla mimoriadne dobre na ľade a snehu.

AutoBild veľký test letných pneumatík 2022: porovnanie 50 pneumatík

AutoBild veľký test letných pneumatík 2022: porovnanie 50 pneumatík Test letných pneumatík s 50 pneumatikami rozmeru 215/55 R 17: prvá kontrola bezpečnosti Vám ukáže, ktoré pneumatiky nechať na poličke!

nano-tyre.sk
kosar icon
Pneumatiky WEBSHOP

tyre-test.org Testy pneumatík,
recenzie od skutočných používateľov
tire icon tyre background

Odporúčame vám